SEO

Arama Motoru Optimizasyonu ve Pazarlama

SEO, müşterilerimiz için hatırı sayılır bir satış artışı, karlılık ve maliyet verimliliği ile sonuçlanan görünür ve etkili bir arama varlığı sunar.

Arama motoru optimizasyonu ana hizmetlerimiz: Organik Arama, Sayfa İçi SEO, Link Oluşturma, Anahtar Kelime Araştırma / Strateji ve Faaliyet Raporu.

Organik arama

Web varlığınızın görünürlüğünü sağlayarak, geliştirerek ve koruyarak ihtiyaçlarınızı karşılayan olağanüstü içeriğin geliştirilmesi ve hedeflenmesi.

Sayfa İçi SEO

İçeriğinizin arama motorlarına kolayca erişilebilir olmasını sağlayın. Ekibimiz, sıralamanızı artırmak ve performansınızı artırmak için çözümler uygulamaya hazır.

Link Oluşturma

Başarılı bir SEO stratejisinin önemli bir parçası, arama motorlarında listelenen sayfa anahtar kelimelerinize önem vermek için dahili bağlantı profilinizi oluşturalım.

Arama Motoru Optimizasyonu başarının temelini oluşturur. SEO stratejilerimiz , sitenize arama sonuçlarında daha yüksek bir sıralama kazandırır. Tam bir SEO anahtar kelime sıralaması raporu , bir bağlantı oluşturma profili raporu ve dizine alınmış sayfa bilgisi sağlayacağız. Müşteri odaklı ekibimiz, web tabanlı işlemleriniz için trafik akışınızı iyileştirir ve satışları artırır .

SEO, çevrimiçi pazarlamanın yaşam biçimidir. Siz değerli müşterilerimize kaliteli ve uygun fiyatlı bir paket sunuyoruz. Uzmanlarımız, Google, Bing, Yandex ve Yahoo gibi tüm büyük arama motorlarının en yeni yönergeleri konusunda eğitilmiş olduklarından, geri kalanı bize bırakın.

83%

Organik Trafik - Artış

42%

Hemen Çıkma Oranı - Azalma

38%

Ortalama Ziyaret Süresi - Artış

21%

Oturum Başına Sayfa - Arttır

Anahtar Kelime Araştırma / Strateji

En Önemli SEO unsurlarından biri hedef anahtar kelimelerdir. Arama motoru sıralamanızı ve organik trafiğinizi artırmak için ekibimiz, tüm bağlantı kurma etkinlikleriniz için en iyi stratejiyi belirlesin.

Faaliyet Raporları

Web sitenizin SEO performans değerlendirmesi hakkında ayrıntılı bir raporun yanı sıra trafiğiniz, en iyi yönlendiren anahtar kelimeler ve arama motoru etkinliğinizin tam bir açıklaması ile ilgili veriler sunuyoruz.