Discourse gönderileri etiketlemenize, bildirimleri yönetmenize, kullanıcı profilleri oluşturmanıza ve topluluğunuzun trolleri - spam gönderenleri oy kullanarak kendilerinin yönetmesine izin verir.

Daha önce deneyimlemediğiniz bir topluluk yazılımı!

Mükemmel hız & güvenlik
%100 SEO Desteği
Tüm cihazlar ile uyumlu tasarım

Trol - SPAM'a son verin

Discourse kendi içerisinde sadece Discourse'a özel entegre SPAM engelleyici bir sistem ile gelmektedir. 

Tam kullanıcı izin denetimi

Topluluğunuzda yer alan tüm kullanıcılarınız üzerinde tam denetime sahip olun.

Entegre istatistik takibi

Discourse yönetici paneliniz üzerinden tüm topluluk istatistiklerinize (Arama motoru istatistikleri dahil..) erişebilirsiniz.

Gelişmiş reklam yönetimi

Topluluk genelinde Adsense ile tam uyumlu reklam yönetimi gerçekleştirin. Üretilen içeriklerden para kazanmaya başlayın.

Özelleştirilebilir tasarım

Discourse varsayılan olarak beyaz & siyah tasarım ile gelmektedir. Ancak tercihinize göre tasarımınızı tamamen özelleştirebilirsiniz.

Haftalık özet gönderimi

Haftalık ya da aylık bazda tüm kullanıcılarınıza onlar sitede değilken neler olup bittiğini bildirin. Kullanıcılarınız ile sürekli iletişimde kalın.

Google topluluğunuzu çok sevecek!

Discourse gerek tasarım gerekse yazılım olarak tamamen SEO dostu bir şekilde tasarlanmıştır. Hızı ve içerdiği SEO şemaları sayesinde ekstra hiç bir şey yapmanıza gerek kalmadan Google dostu bir siteye sahip olacaksınız.

Kullanıcılarınıza özel olduklarını hissettirin

İçerik üretiminde zamandan tasarruf edin

Kullanıcılarınızı aktivitelerine göre ödüllendirin

Discourse'un inanılmaz özellikleri

Discourse geliştiricileri modern bir tartışma platformunda neler olması gerektiği konusunda hep düşünüyor.
E-postadan kurtulun

Topluluğunuzun göstereceği diğer inanılmaz özellikler

Ve inanın daha burada anlatamadığımız bir çok Discourse özelliği mevcut. Topluluğunuzu şımartın!

Sayfalar değil konuşmalar

Konuşmaları, neden sonraki sayfa düğmesini sürekli olarak bulmanız gereken garip ve rastgele sayfalara ayırıyorsunuz? Discourse'da bütün bunlar tam zamanında yüklemenin gücüyle değiştirilmiştir. Daha fazla mı okumak istiyorsunuz? Sadece aşağı kaydırmaya devam edin.

Dinamik bildirimler

Birisi gönderinizi alıntıladığında size bildiririz. Birisi sizden @isim olarak bahsedince de size haber veririz. Etrafta değilseniz, size özet e-postası da göndeririz.

Basit & bağlantılı

Basit & bağlantılı

Discourse, cevapların sayfanın bir satırda aktığı basit, düz bir topluluk yazılımıdır. Yerinizi kaybetmeden bağlantılı bir sohbeti ya da bağlantılanmış her yazının altındaki ve en üstündeki gönderileri genişletebilirsiniz.

Mobil cihazlar için doğmuş gibi

Mobil cihazlar için doğmuş gibi

Discourse, yerleşik mobil düzeniyle yüksek çözünürlüklü dokunmatik cihazlar için tasarlanmıştır. Dilediğiniz tarayıcınızdan (Internet Explorer 11+, Google Chrome 32+, Firefox 27+, Safari 6.1+, Mobil Safari - iOS 8+, Mobil Chrome - Android 4.3+), dizüstü bilgisayarınız, tabletiniz ve telefonunuzdan okuyun ve yazın.

Otomatik genişletilen bağlantılar

Otomatik genişletilen bağlantılar

Bulduğunuz harika bir bağlantıyı paylaşmak mı istiyorsunuz? Gönderinize yapıştırın ve otomatik olarak Discourse harika hale getirsin. Vikipedi, YouTube, Amazon, GitHub, Twitter, Flickr ve diğer popüler web sitelerinin yüzlerce bağlantısı otomatik olarak ek bağlam ve bilgi sağlamak için genişletilebilirdir.

Her şeyi Discourse uzmanı ekibimize bırakın!

Siz sadece arkanıza yaslanın ve topluluğunuzun arasına karışın.

Değerlendirmeler

Tüm değerlendirmeler