Discourse'a Özel E-posta Sunucusu

Sadece sizin topluluğunuza özel bir e-posta gönderim sunucusu hizmeti düşünün..

%100 Gelen kutusuna düşme garantisi

Alanında uzman ekibimiz tarafından tamamen topluluğunuza özel olarak optimize edilmiş olan e-posta sunucunuz sayesinde tüm e-postalarınız %100 tüm kullanıcıların gelen kutularına ulaşmaktadır. Evet, %100 bundan emin olacaksınız çünkü size söz veriyoruz.

Topluluk raporu seçeneği

Günlük / haftalık / aylık seçenekler ile kullanıcılarınız etrafta değilken topluluğunuzda neler olup bittiğini gelen kutularına düşen özet e-postaları sayesinde asla kaçırmayacaklar. Bizce bundan fazlasını bile hak ediyorlar.

Kullanıcılarınızın etkileşimini yükseltin

Bu hizmetimiz ile kullanıcılarınız sürekli topluluğunuz ile etkileşimde kalacağı ve hiç bir şeyi kaçırmayacakları için etkili / güncel / kaliteli bir içeriğe sahip olacaksınız. Topluluğunuz da umuyoruz ki yanıtsız bir konu kalmayacaktır.

Unutmayın! Bu hizmetimiz yalnızca bizden paket alan kullanıcılarımız için ücretsizdir. Eğer profesyonel paket kullanıcısı değilseniz, ister Discourse'unuz bizde ister farklı bir hosting sağlayıcısında olsun ek olarak bu hizmete sahip olmak için bizimle iletişime geçmelisiniz.

Basit. Modern. Eğlenceli. Discourse!

Basit. Modern. Eğlenceli. Discourse!

Discourse bütün karmaşıklığı yok eder ve katılımcılarınıza dayanarak, en önemli şeylerden biri olan ekranınıza sadece gerekli olan şeyleri koyar. Discourse'da Twitter veya Facebook gibi büyük bir sosyal web sitesinden bekleyebileceğiniz tüm modern olanaklar var. @isim etiketi ile birisinden bahsedin. Bir bağlantıyı veya bir görüntüyü yapıştırın, Discourse bu içeriği sizin için otomatik olarak muhteşem hale getirsin. Yanıtların ve konuların basitçe alıntılanması ve bağlanmasını sağlayın. Nerede olursanız olun, çevrimiçi veya e-posta ile konuları yanıtlayın. Unutmayın Discourse telefonunuzda ve tabletinizde de "Gerçekten işe yarıyor!".

Topluluğunuz kendi kendini yönetsin

Discourse, her şeyden önce akıllı telefonlar, tabletler, Facebook, Twitter kısaca sosyal medya dünyasında, modern bir internet tartışma platformunun hemen bugün olması gerektiğini yeniden düşünmeye başlayan ve her şeyi sıfırdan yeniden başlatma girişimidir. Medeni topluluklar geleceğe emin adımlarla ilerlerler. Discourse'un içerisindeki özel güven sistemi, topluluğunuzun kendisini trollerden, kötü faktörlerden ve SPAM'dan korumak için doğal bir bağışıklık sistemi oluşturduğu anlamına gelir; en çok katılımlı topluluk üyeleri, topluluğunuzun yönetimine yardımcı olabilir. Basit rapor etme sistemi ile her sokak köşesine çöp tenekeleri koyuyoruz. Olumlu davranış sergileyenler ve saygılı, kibar kullanıcılarınız rozetler aracılığıyla yeniden teşvik edilir. Uygarca Discourse'un evrensel kuralları ile üyelerinizi nazikçe, tam zamanında müdahale ederek eğitmiş olursunuz.

Topluluğunuz kendi kendini yönetsin

Hemen şimdi bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Dilediğiniz zaman bize yazın ve sizin için neler yapabileceğimizi birlikte görüşelim.

Discourse uzmanı ekibimize tanıştınız mı?

Değerlendirmeler

Tümünü görüntüleyin