Discourse’a Özel Yedekleme Hizmeti

Discourse topluluğunuza ait tüm veriler günlük otomatik olarak yüksek güvenlikli sunucularımıza yedeklensin ve sizde geceleri rahat uyumanın tadını çıkartın.

Tam otomatik, kurşun geçirmez yedekleme hizmeti

Bu hizmetimiz ile Discourse topluluğunuzun büyüklüğü ne olursa olsun manuel ve yerel yedekleme yerine güvenilir sunucularımızda günlük otomatik yedek oluşturabilirsiniz. Dilediğiniz zaman bu yedeğe geri dönebilirsiniz. Yedekleme hizmetimizde son 1 haftaya ait yedekler tutulmaktadır. Bir sorun olması halinde önceki 7 güne tek tıkla dönebilirsiniz.

Unutmayın! Bu hizmetimiz yalnızca bizden paket alan kullanıcılarımız için ücretsizdir. Eğer profesyonel paket kullanıcısı değilseniz, ister Discourse'unuz bizde ister farklı bir hosting sağlayıcısında olsun ek olarak bu hizmete sahip olmak için bizimle iletişime geçmelisiniz.

Basit. Modern. Eğlenceli. Discourse!

Basit. Modern. Eğlenceli. Discourse!

Discourse bütün karmaşıklığı yok eder ve katılımcılarınıza dayanarak, en önemli şeylerden biri olan ekranınıza sadece gerekli olan şeyleri koyar. Discourse'da Twitter veya Facebook gibi büyük bir sosyal web sitesinden bekleyebileceğiniz tüm modern olanaklar var. @isim etiketi ile birisinden bahsedin. Bir bağlantıyı veya bir görüntüyü yapıştırın, Discourse bu içeriği sizin için otomatik olarak muhteşem hale getirsin. Yanıtların ve konuların basitçe alıntılanması ve bağlanmasını sağlayın. Nerede olursanız olun, çevrimiçi veya e-posta ile konuları yanıtlayın. Unutmayın Discourse telefonunuzda ve tabletinizde de "Gerçekten işe yarıyor!".

Topluluğunuz kendi kendini yönetsin

Discourse, her şeyden önce akıllı telefonlar, tabletler, Facebook, Twitter kısaca sosyal medya dünyasında, modern bir internet tartışma platformunun hemen bugün olması gerektiğini yeniden düşünmeye başlayan ve her şeyi sıfırdan yeniden başlatma girişimidir. Medeni topluluklar geleceğe emin adımlarla ilerlerler. Discourse'un içerisindeki özel güven sistemi, topluluğunuzun kendisini trollerden, kötü faktörlerden ve SPAM'dan korumak için doğal bir bağışıklık sistemi oluşturduğu anlamına gelir; en çok katılımlı topluluk üyeleri, topluluğunuzun yönetimine yardımcı olabilir. Basit rapor etme sistemi ile her sokak köşesine çöp tenekeleri koyuyoruz. Olumlu davranış sergileyenler ve saygılı, kibar kullanıcılarınız rozetler aracılığıyla yeniden teşvik edilir. Uygarca Discourse'un evrensel kuralları ile üyelerinizi nazikçe, tam zamanında müdahale ederek eğitmiş olursunuz.

Hemen şimdi bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Dilediğiniz zaman bize yazın ve sizin için neler yapabileceğimizi birlikte görüşelim.

Discourse uzmanı ekibimize tanıştınız mı?

Değerlendirmeler

Tümünü görüntüleyin