Discourse'u Sizin Sunucunuza Yükleyelim

Discourse %100 ücretsiz, açık kaynak bir yazılımdır, her zaman ücretsiz kalacaktır.

Dilerseniz kendiniz Discourse'u bizzat kendi sunucunuza yükleyebilirsiniz ya da bir defalığına 100 TL ücret karşılığında biz sizin için kendi sunucunuza anahtar teslimi yükleyebiliriz (SMTP hizmeti hariçtir). Unutmayın! Discourse yalnızca cloud hosting (VPS / VDS / Dedicated) üzerine yüklenebilir bir yazılımdır. cPanel / Plesk gibi kontrol panelleri ile birlikte aynı konumda çalışamaz.

Dilerseniz 100 TL ödemeniz sonrasında kurulum tamamlandığında, cloud hosting sağlayıcınıza ortalama $10 / aylık bir barındırma ücreti ödeyerek ve sonrasında yazılımın tüm yönetimini / bakımını siz yaparak Discourse'unuza kavuşabilirsiniz. Tabi ki sonrasında sizi yalnız bırakmayacağız bize her zaman topluluk desteğimiz içerisinden ulaşabilirsiniz.

Unutmayın! Bu hizmetimiz ücretlidir. Discourse'unuzun farklı bir hosting sağlayıcısında bulunan sunucuya kurulmasını istiyorsanız bizimle iletişime geçmelisiniz.

Basit. Modern. Eğlenceli. Discourse!

Basit. Modern. Eğlenceli. Discourse!

Discourse bütün karmaşıklığı yok eder ve katılımcılarınıza dayanarak, en önemli şeylerden biri olan ekranınıza sadece gerekli olan şeyleri koyar. Discourse'da Twitter veya Facebook gibi büyük bir sosyal web sitesinden bekleyebileceğiniz tüm modern olanaklar var. @isim etiketi ile birisinden bahsedin. Bir bağlantıyı veya bir görüntüyü yapıştırın, Discourse bu içeriği sizin için otomatik olarak muhteşem hale getirsin. Yanıtların ve konuların basitçe alıntılanması ve bağlanmasını sağlayın. Nerede olursanız olun, çevrimiçi veya e-posta ile konuları yanıtlayın. Unutmayın Discourse telefonunuzda ve tabletinizde de "Gerçekten işe yarıyor!".

Topluluğunuz kendi kendini yönetsin

Discourse, her şeyden önce akıllı telefonlar, tabletler, Facebook, Twitter kısaca sosyal medya dünyasında, modern bir internet tartışma platformunun hemen bugün olması gerektiğini yeniden düşünmeye başlayan ve her şeyi sıfırdan yeniden başlatma girişimidir. Medeni topluluklar geleceğe emin adımlarla ilerlerler. Discourse'un içerisindeki özel güven sistemi, topluluğunuzun kendisini trollerden, kötü faktörlerden ve SPAM'dan korumak için doğal bir bağışıklık sistemi oluşturduğu anlamına gelir; en çok katılımlı topluluk üyeleri, topluluğunuzun yönetimine yardımcı olabilir. Basit rapor etme sistemi ile her sokak köşesine çöp tenekeleri koyuyoruz. Olumlu davranış sergileyenler ve saygılı, kibar kullanıcılarınız rozetler aracılığıyla yeniden teşvik edilir. Uygarca Discourse'un evrensel kuralları ile üyelerinizi nazikçe, tam zamanında müdahale ederek eğitmiş olursunuz.

Topluluğunuz kendi kendini yönetsin

Hemen şimdi bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Dilediğiniz zaman bize yazın ve sizin için neler yapabileceğimizi birlikte görüşelim.

Discourse uzmanı ekibimize tanıştınız mı?

Değerlendirmeler

Tümünü görüntüleyin