Dönüşüm Oranı Optimizasyonu

Dönüşüm Oranı Optimizasyonu

Dönüşüm Oranı Optimizasyonu (CRO), site ziyaretçilerinin gerçek müşterilere dönüştürülme oranını artırarak site performansını destekler. CRO ayrıca, web sitenize gelen trafik miktarını artırmak zorunda kalmadan satışların, Tıklama oranlarının ve diğer tanımsız hedeflerin artmasına yardımcı olur.

Dönüşüm oranı sonuçları, yayınladığınız her trafik kaynağından ve kampanyadan YG'yi de etkiler; bu nedenle, dönüşüm oranınız ne kadar yüksek olursa, YG’niz o kadar iyi olur.

CRO, web sitenizin değerini her ziyaretçiye artırarak dijital pazarlamanın hemen hemen tüm yönlerini iyileştirir. Sürekli değişim, CRO'nuzdaki kalıcı gelişmelerden kaynaklanmaktadır ve test tamamlandıktan uzun sürmektedir. Bu şekilde, bugünden dört yıl sonra tamamen yeni bir web sitesi oluşturmaya karar verseniz bile, şu anda yapılan tüm testlerin sonuçlarını kullanmaya devam edersiniz. Bilgiler, bir sonraki girişiminiz için faydalı, optimum uygulamaların bir bilgi bankası olacaktır.

CRO teknikleri

A / B Bölünmüş Test

Daha iyi web sitesi YG

İşbirliğimizin başlangıcındaki etkili iletişimin gelir, müşteri sadakati ve genel pazar payı artışı için ölçülebilir ancak belirli hedefler sağlayacak bir “test yolu” oluşturmamıza olanak verdiğine inanıyoruz.

Dönüşüm Oranı Optimizasyonu

Sürekli araştırma, iddialı gelişim, titiz testler ve titiz raporlar yoluyla kalıcı hedeflere ulaşmaya odaklanıyoruz. Uzman ekibimiz, müşterilerin katılımını ve dönüşüm oranını artırmak için stratejiler geliştirirken, kullanıcıların web sitenizle etkileşim kurma yollarını ayrıntılı bir şekilde analiz edecektir.

Ziyaretçilerin sitenizde istediklerini yapmalarını sağlamanıza yardımcı oluyoruz, ekibimiz sitenizi optimize etmeye ve dönüşüm oranlarını artırmaya hazır, işiniz için uzun vadeli etkili bir CRO stratejisi sağladı.

21

CRO

15

Tasarım Güncellemesi

9

Web Sitesi Yeniden Tasarımı

17

A / B Bölünmüş Test

6

Web Sitesi Akışı Yeniden Tasarımı

11

Sosyal Paylaşım Ekleme

CRO analistlerimiz, en hızlı ve en etkili kararları almak için veri toplamak ve görselleştirmek için sektördeki en iyi araçları kullanır. Ayrıca, bir site testi oluşturulduğunda web sitenizin kodunu güncellemeniz veya değiştirmeniz gerekmeyecek şekilde de yaparız.

En etkili CRO tekniklerini, A / B ayırma testini, çok değişkenli testlerin yanı sıra, site düzeninde, yakınlıkta, renkte, alanlarda ve yolculuk yollarındaki değişiklikler gibi diğer çeşitli yöntemleri de sunuyoruz. Yukarıdakilerin hangi kombinasyonunun en yüksek dönüşüm oranını ürettiğini belirleyene kadar bu bilgilerin tümünü kullanırız.

Test odaklı bir yaklaşım kullanarak, şirketinize özgü en iyi sonuçları aldığınızdan emin oluruz. Ekibimiz, web sitenizin tüm yönlerini sürekli olarak test edecek ve geliştirecek, ziyaretçilerinizi daha fazla dönüştürülmüş müşterilere dönüştürmek için neyin işe yarayıp neyin yaramadığını kontrol edecek (ve yeniden kontrol edecek).