E-posta Pazarlama

E-posta Pazarlama

Hedef kitlenizin her bir bölümü için, yeni müşterileri verimli ve etkili bir şekilde kullanma çabalarında ürünlerin ve hizmetlerin reklamının yapılmasına yardımcı olmak için özel pazarlama kampanyaları oluşturuyoruz.

E-posta pazarlaması, hedef kitlenizle etkili bir bağlantı sağlar ve size en iyi yatırım getirisini sağlar. Mevcut ve potansiyel müşterilerinize ulaşın ve onları şirketinizin en son fırsatları ve haberleri hakkında güncel tutun.

Pazarlamacılar, e-postanın özellikle ROI ve uzun süreli karlı ilişkiler geliştirmek için iş için bir anahtar olduğu konusunda hemfikirdirler. Kişiselleştirilmiş, bölümlendirilmiş ve hedefli bir e-posta pazarlama kampanyası, marka bilinirliği ve dönüşümleri arttırmak için önemlidir.

Uzmanlarımız, mümkün olan en iyi marka katılımını sağlamak için araçlar, strateji, uygulama ve sonuç izlemeyi kullanırlar.
şablon tasarımından izleme ve raporlamaya kadar tüm e-posta pazarlama stratejinize bakabilirsiniz.

En İyi E-posta Pazarlama Stratejisi

Ekibimiz tanımlanan hedef kitleleri çekmek ve bilgi ihtiyaçlarını belirlemek için en iyi stratejiyi geliştirecektir.

E-posta Pazarlama Kampanyaları

Ekibimiz, satışlarınızda ve kârlılığınızda çarpıcı değişimlere yol açacak şekilde kitlenizle iletişim kurmak için bir e-posta şablonu tasarlamaya, oluşturmaya ve sunmaya ve ayrıca e-posta pazarlama kampanyanızı yönetmeye hazırdır.

E-posta Şablon Tasarımı

Yenilikçi tasarımlarımız ve çözümlerimiz uyumludur ve e-posta teslimatını geliştirir. Profesyonel tasarımcılarımız mesajınızı hayata geçirir ve hedef kitlenizin markanıza katılımını arttırır.

İzleme ve Raporlama

Kampanyanızın, e-postanızı kimlerin sitenize tıkladıkları, tıkladıkları ve kimlerin dönüştürüldüğü gibi temel yönleriyle ilgili ayrıntılı raporlar alın.

Baştan sona e-posta kampanyası ve programcı yönetimine kadar bireysel olarak uyarlanmış içerikle başlayan her şeyi hallederiz.

E-posta pazarlama hizmetlerimizi seçerek çevrimiçi varlığınızı artırın. Ödüllü formülümüz strateji, uygulama ve izlemeyi birleştiriyor.

250+

Aktif E-posta Kampanyaları

300+

E-posta Şablon Tasarımı

200+

E-posta Pazarlama Müşterileri

28

İzleme ve Raporlama Parametresi