Hepsi bir arada dijital ajans.

TURWS.

Ekibimiz, ileriye dönük düşünen şirketler için etkili içerik stratejileri geliştirmektedir. Arama motoru sıralamalarını artırma konusunda kanıtlanmış bir sicilimiz var.
Hepsi bir arada dijital pazarlama ajansı

Çalışanlarımız, müşterilerimiz ve diğer iş ortaklarımızla şeffaflık, kalıcılık, karşılıklı güven ve dürüstlük temelinde ilişkiler geliştiriyoruz. Biz sizler için hep en iyisini düşünüyoruz, düşüneceğiz.

Müşterilerimize, etkin ve verimli bir şekilde kullanabilecekleri ürün ve hizmetlerimizi en kalite biçimde sunmak. Müşterilerimize kesintisiz, hızlı ve güvenilir internet hizmeti sunmak ve eksiksiz müşteri memnuniyeti sağlamak.
Uzman ekibimiz sürekli olarak yaratıcı fikirleri engin tecrübemizle birleştiren olağanüstü sonuçlar sunar. Sosyal medyayı kullanarak markanızla etkileşim kurarak müşterilerinizle sürdürülebilir ve anlamlı bir ilişki kurmanıza yardımcı olabiliriz.
Arama motoru optimizasyonu, sosyal medya pazarlaması, e-posta pazarlama ve dijital pazarlama gibi farklı alanlarda çalışıyoruz.

TURWS sunucuları üzerinde işletim sistemleri, hosting kontrol panelleri ve destek yazılımları olmak üzere birçok yazılım kullanılmaktadır. Kullandığımız yazılımların hepsi lisanslıdır. Lisanslı yazılım kullanılmasının en önemli avantajı yazılım güncellemelerinin devamlı olarak tedarik edilebilmesi ve teknik sorunlarda yazılım firmalarından alınan teknik destektir. Firmamız bu avantajları en iyi şekilde kullanmaktadır. Firmamız aynı zamanda kendi geliştirmiş olduğu bulut provizyon altyapılarını da kullanmaktadır. Bu sayede her türlü ürünün 7x24 aktivasyonunu gerçekleştirebilmekte ve müşterilerimize en hızlı şekilde sunabilmekteyiz.

TURWS dünyada isim yapmış olan hosting firmalarının kullanmış olduğu sunucu çözümlerini servislerinde kullanmaktadır. Sunucularımız arasında kesinlikle desktop (masaüstü) bilgisayar bulunmamaktadır. Tüm sunucularımız hosting hizmeti vermeye yönelik olarak dizayn edilmiş ekipmanlardan oluşmaktadır. Buda müşterilerimize kesintisiz ve yüksek uptime oranlı hizmet vermemizi sağlamaktadır.
TURWS sistemlerinde oluşabilecek sorunlarını gidermek için müşteri ile arasında irtibatı sağlayacak ticket (sorun giderme) sistemi kullanmaktadır. Bu sistem sayesinde müşterilerimizin sorunları ortak bir havuzda toplanmakta ve soruya uygun olarak yetkili arkadaşlarımız tarafından cevaplandırılmaktadır.

6

Yıllık deneyim

1043

Özel Analiz

676

E-posta Kampanyası

17

İlk Sayfa

8

Uzman Ekip Üyesi

48

SEO Kampanyası

350+ Kurumsal Müşteri

27 Etkinlik

9 Konferans

5000+ Kahve

V İ Z Y O N U M U Z

En saygın İnternet pazarlama ajansı olmak.

İşletmelerin işleyiş şeklini değiştirmek istiyoruz.

Basit: Dinle, anlat ve hayata geçir.

Partnerlerimiz

Tümünü görüntüle
TümüVeri Merkezi Yazılım Google