Mobil Pazarlama

Mobil Pazarlama

Her gün yeni kanallar ve platformlar ortaya çıkıyor ve mobil çok güçlü bir liderlik ediyor.

Akıllı telefon kullanıcılarının sayısı sürekli artmaktadır ve PC kullanıcılarından çok daha fazladır, bu nedenle bu kanalın hedef kitlesine ulaşma olasılığı göz ardı edilmemelidir. Mobil pazarlama, mobil reklam ekranında kolayca gözden geçirilebilen ve hedef kitleye her zaman, her yerden ulaşma imkanı veren daha büyük kullanıcı deneyimleri yaratır.

Mobil pazarlama, kullanıcılarla daha kişisel bir düzeyde etkileşimde bulunmak için çok çeşitli fırsatlar sunar. Bugün sadece yaşa, cinsiyete ve yere göre değil aynı zamanda ilgi alanlarına ve mobil tarama verilerine ve ayrıca belirli bir hedef kitle profilinde belirli bir hedef segmente ulaşma imkanı veren diğer faktörlere göre çok daha spesifik bir kitleye hitap edebiliyoruz.

Web siteleri geliştirmede uzman olan uygulama servislerimiz bireysel ihtiyaçlarınızı karşılamak için uyarlanmıştır. Önde gelen bir mobil pazarlama uzmanı ekibi olarak, mobil kampanyanızın tamamını strateji taslaklarından, izleyici profillerinden, kampanya tasarımlarından ve geliştirmelerinden başlayarak teslimata ve raporlamaya kadar yönetebiliriz.

41%

Gönderi Katılım Oranı Artışı

21%

Sayfa Katılım Oranı Artışı

+80k

Sayfa Görüntüleme Artışı

180k

İndirilme artışı

İş gereksinimlerini karşılamak için uyarlanmış mobil pazarlama stratejinizin ısmarlama bir analizini sunuyoruz. Büyük bir iş fırsatını kaçırmayın - mobil olun!

Mobil öncelikli tasarım

Mobil ve masaüstüne odaklanan tüm kullanıcılar için mükemmel bir tarama deneyimi sağlıyoruz.

Doğru Hedefleme

Mobil pazarlama için ticari başarının potansiyelini biliyoruz, bu yüzden mobil kampanyalarımız doğru hedeflemeyi temel alıyor.

SMS Kampanyaları

SMS mobil pazarlama kampanyaları da dahil olmak üzere çeşitli mobil kanalları birleştiren kanallar arası bir yaklaşım kullanıyoruz.