Sitenizi Discourse’a Taşıyalım

Discourse'a geçiş oldukça basittir ve genellikle bir kaç saatten daha az sürer.

Topluluğunuzun isteyeceği ya da gereksinim olabilecek her şey Discourse ile kutudan hazır olarak çıkar; karmaşık eklentileri ya da problemleri deneyimlemeniz gerekmez.

vBulletin, phpBB, Vanilla, bbPress, SMF, Discuz, Drupal ve diğer bir çok yazılım için sağlam, test edilmiş Discourse'a geçiş dönüştürücüleri bulunmaktadır. Var olan topluluğunuzu Discourse'a dönüştürmek için birlikte çalışabiliriz.

Unutmayın ki, mevcut kurulu düzen halindeki topluluğunuzu değiştirmenin sonucunda kaçınılmaz teknik ve sosyal problemler illa ki olacaktır. Böyle bir değişiklik öncesinde fikir sahibi olmak için lütfen topluluk desteği ile tartışmalara katılın.

Unutmayın! Bu hizmetimiz ücretlidir ve yalnızca bizden bir plan seçtiğinizde gerçekleştirilebilir. Mevcutta bir siteniz var ise ve Discourse'a geçiş yapıp ek olarak bu hizmeti almak istiyorsanız bizimle iletişime geçmelisiniz.

Basit. Modern. Eğlenceli. Discourse!

Basit. Modern. Eğlenceli. Discourse!

Discourse bütün karmaşıklığı yok eder ve katılımcılarınıza dayanarak, en önemli şeylerden biri olan ekranınıza sadece gerekli olan şeyleri koyar. Discourse'da Twitter veya Facebook gibi büyük bir sosyal web sitesinden bekleyebileceğiniz tüm modern olanaklar var. @isim etiketi ile birisinden bahsedin. Bir bağlantıyı veya bir görüntüyü yapıştırın, Discourse bu içeriği sizin için otomatik olarak muhteşem hale getirsin. Yanıtların ve konuların basitçe alıntılanması ve bağlanmasını sağlayın. Nerede olursanız olun, çevrimiçi veya e-posta ile konuları yanıtlayın. Unutmayın Discourse telefonunuzda ve tabletinizde de "Gerçekten işe yarıyor!".

Topluluğunuz kendi kendini yönetsin

Discourse, her şeyden önce akıllı telefonlar, tabletler, Facebook, Twitter kısaca sosyal medya dünyasında, modern bir internet tartışma platformunun hemen bugün olması gerektiğini yeniden düşünmeye başlayan ve her şeyi sıfırdan yeniden başlatma girişimidir. Medeni topluluklar geleceğe emin adımlarla ilerlerler. Discourse'un içerisindeki özel güven sistemi, topluluğunuzun kendisini trollerden, kötü faktörlerden ve SPAM'dan korumak için doğal bir bağışıklık sistemi oluşturduğu anlamına gelir; en çok katılımlı topluluk üyeleri, topluluğunuzun yönetimine yardımcı olabilir. Basit rapor etme sistemi ile her sokak köşesine çöp tenekeleri koyuyoruz. Olumlu davranış sergileyenler ve saygılı, kibar kullanıcılarınız rozetler aracılığıyla yeniden teşvik edilir. Uygarca Discourse'un evrensel kuralları ile üyelerinizi nazikçe, tam zamanında müdahale ederek eğitmiş olursunuz.

Topluluğunuz kendi kendini yönetsin

Hemen şimdi bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Dilediğiniz zaman bize yazın ve sizin için neler yapabileceğimizi birlikte görüşelim.

Discourse uzmanı ekibimize tanıştınız mı?

Değerlendirmeler

Tümünü görüntüleyin