Tıklama Başına Ödeme (PPC) Yönetimi

Tıklama Başına Ödeme (PPC) Yönetimi

Tıklama Başına Ödeme anında etkiye sahiptir ve markanıza büyük arama motorlarında en kısa sürede ilk sayfa gösterimi sonucunu sunar.

Kampanya stratejilerimiz müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve pazar koşullarını karşılamak için tasarlanmıştır. Aşağıdakileri içeren güncel, Tıklama Başına Ödeme hizmetleri sunuyoruz: Ücretli Arama Reklamları, Video Reklamları, Görüntülü Reklamlar, PPC Yeniden Pazarlama ve Sosyal Reklam.

Müşterilerimizin iş hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olacak sonuçlar sunarız. Müşterilerimizin hesaplarını günlük olarak yönetir ve YG'yi en üst düzeye çıkardığımızdan emin olmak için teklif fiyatlarını ve bütçelerini izleriz.

Olağanüstü sonuçlarımız, müşterilerimizin ayrıntılı bir genel bakışını içeren karmaşık ve özel yaklaşımımızdan kaynaklanmaktadır. Tıklama Başına Ödeme reklamcılığı için ticari faaliyetler ve beklentilerin yanı sıra, öncelikli bir önerilen faaliyetler listesini içeren seçeneklerin gözden geçirilmesi.

Ücretli Arama Ağı Reklamcılığı

PPC arama reklamcılığımızla pozitif bir yatırım getirisi elde edin. Akıllıca para harcayın ve en iyi hedeflenen ve uygun maliyetli reklam biçimini kullanın.

PPC Yeniden Pazarlama

Değerli ‘potansiyel müşterilerinizi’ 'sadık müşterilere' çevirin. Profesyonellerden oluşan ekibimiz, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir strateji geliştirerek, ilgisini çeken kullanıcıları yeniden meşgul etmenize yardımcı olacaktır.

Sosyal Reklamcılık

Markanız, ürününüz veya hizmetiniz hakkında farkındalık yaratmanız mı gerekiyor? KPI'ları ve hedeflerinizi karşılamayı amaçlayan bir sosyal reklam stratejisi geliştireceğiz.

Görüntülü Reklamcılık

Markanın gösterilmesini, katılımını ve dönüşümlerini artırmak için bireysel ekran pazarlama stratejileri sunuyoruz. Hem doğrudan yanıt kampanyalarını hem de marka bilinirliği kampanyalarını başarıyla yönetiyoruz.

Video Reklamcılığı

Çevrimiçi reklamcılıkta uzmanız. Ekibimiz, markanızın varlığını artıracak video reklamlar oluşturarak rekabet avantajı elde etmenize yardımcı olmaya hazır.

Google AdWords, Bing, Facebook, LinkedIn, Twitter ve YouTube'da ödüllü kampanyalar oluşturmak için yeterli deneyime sahibiz.

420

PPC Yönetimi

213

Ücretli Arama Reklamcılığı

17

Video Reklam Projeleri

6M+

Reklam Kampanyası Gösterimi

98

Başarılı PPC Pazarlama

315

Sosyal Reklam Projeleri