Web Geliştirme Hizmetleri

Web Geliştirme Hizmetleri

Müşterilerimizin tam potansiyeline ulaşmalarına yardımcı olmak için web geliştirmenin tüm yönleriyle deneyimimiz bulunmaktadır. İşletmenizi İnternet'e koyun, daha fazla satış kazanın ve daha fazla potansiyel müşteri keşfedin.

Web tasarımına ve içeriğe kadar kodlama ve markalamadan başlayarak web geliştirmeye kapsamlı bir yaklaşım getiriyoruz. Birlikte çalışan deneyimli profesyonellerden oluşan bir ekip olarak kendimizle gurur duyuyoruz. Amacımız, web sitenizi yalnızca arama motorlarında daha üst sıralarda yer almak değil, aynı zamanda kullanıcılarınıza mümkün olan en iyi deneyimi sunmaktır.

E-ticaret siteleri, web siteleri, platformlar, portallar, extranet'ler, intranetler, özel yazılım çözümleri, yerli ve hibrit mobil ve tablet uygulamaları, oyunlaştırma ve oluşturma, Facebook uygulamaları, bir bilgi merkezi içeren geniş bir yelpazede hizmetler sunuyoruz. Tüm ihtiyaçlarınız için size yardımcı olabiliriz.

E-Ticaret Çözümleri

Şirketimiz online işletmeler için e-ticaret ve alışveriş sepeti yazılımı geliştirmek için başarılı çözümler sunmaktadır.

CMS, WordPress, Drupal

Site içeriğini etkili bir şekilde yönetebilmeniz için içerik yönetim sistemleri (CMS) geliştiriyoruz.

Intranetler/Extranetler

Ekibimiz Intranetler ve Extranet geliştirme, Sharepoint entegrasyonu ve bilgi yönetimi için özel çözümler geliştirir.

Facebook Uygulamaları

Web, Mobil ve Facebook Uygulama Geliştirme hizmetlerini sunan lider bir uygulama geliştirme şirketiyiz.

E-posta Pazarlama

Sonuçların kazanacağı e-posta kampanyaları oluşturmak, göndermek ve izlemek için sınıfının en iyisi e-posta pazarlama yazılımı oluşturuyoruz.

PHP ve JS Geliştirme

Yazılım geliştirme hizmetleri sunuyoruz: PHP, Drupal, Python, JavaScript / jQuery ve diğer modern teknolojiler.

Çapraz platform ve duyarlı web geliştirme

Çapraz platform ve duyarlı web geliştirme

Yeni web sitenizi başlatmadan ve projeyi imzalamadan önce tüm cihaz türleri, tarayıcılar ve işletim sistemleri için titiz testler yapıyoruz. Sitenizin modern ve duyarlı olmasını sağlamak için testler hem kullanıcı hem de yönetici olarak gerçekleştirilir.

Web projeniz için güvenli test ortamı

İçerikleri, site içinde direkt yayınlanmadan önce ekibimizle site mimarisi açısından görselleştirmemize izin veren karmaşık içerik araçları kullanıyoruz. Ayrıca, sitenizi oluşturma işlemimiz sırasında verileriniz sunucularımızda bulunan güvenli bir aşamalandırma ve test alanında barındırılır.

Web projeniz için güvenli test ortamı